Rekrutacja,Szkoła Rekrutacja do klas pierwszych

Rekrutacja do klas pierwszych

0 Comments 21:13

Burmistrz Miasta i Gminy Gryfino w dniu 22.01.2024 r. wydał zarządzenie w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2024/2025 do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych  w szkołach podstawowych i klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Gryfino.

SKŁADANIE ZGŁOSZEŃ KANDYDATÓW Z OBWODU

W szkole obwodowej kandydaci ze względu na swoje miejsce zamieszkania, mają zapewnione miejsce i są przyjmowani z urzędu bez przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

Dziecko zamieszkałe w obwodzie danej szkoły podstawowej, które będzie uczęszczało do tej szkoły, przyjmuje się do klasy pierwszej na podstawie zgłoszenia rodzica/prawnego opiekuna.

SKŁADANIE WNIOSKÓW KANDYDATÓW SPOZA OBWODU

Dzieci zamieszkałe poza obwodem danej szkoły podstawowej są przyjmowane do klasy pierwszej po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego. Postępowanie rekrutacyjne przeprowadza się na wniosek rodzica/prawnego opiekuna kandydata.

Termin rekrutacji od 1 do 22 kwietnia 2024r. Należy złożyć wniosek oraz podanie do dyrekcji szkoły.

Wypełnione dokumenty prosimy dostarczyć osobiście do sekretariatu szkoły

(od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00)

lub przesłać zeskanowane dokumenty na adres: sekretariat@spzabnica.szkola.pl