Uncategorized Spotkanie jasełkowe 2022

Spotkanie jasełkowe 2022

0 Comments 18:52

Święta to czas niezwykły, czas magiczny, czas dobroci…. czas refleksji, nad tym co ważne, istotne, a zarazem tajemnicze – takimi słowami przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego wprowadziła społeczność naszej szkoły w przedświąteczne spotkanie, które odbyło się w czwartek 22 grudnia.

W ten niezwykły czas przeniosły nas Jasełka bożonarodzeniowe przygotowane przez uczniów klasy trzeciej i czwartej pod opieką p. Jordany Wasilewskiej z pomocą p. Lidii Szymczyszyn. To przedstawienie było wyjątkowe, ponieważ prócz tradycyjnej znanej kolędy „Wśród nocnej ciszy” pojawiły się zupełnie nowe utwory takie jak: „Poszły dzieci do Betlejem”, „Grajmy Panu” i taniec aniołów do utworu „Noel”. Cała publiczność wynagrodziła aktorów gromkimi brawami, a przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego złożyły życzenia świąteczne i noworoczne.

Na zakończenie życzenia świąteczne dla uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły przekazali: obecny na spotkaniu ks. proboszcz Jerzy Brocławik i Pani Dyrektor Lila Kluza-Howil. W takim świątecznym nastroju uczniowie rozeszli się do sal, w których odbyły się klasowe spotkania wigilijne.